ROMERO, Andres ARG
BLAND, Adam AUS
BRAZEL, Sam AUS
CULLEN, Nick AUS
HERBERT, Lucas AUS
LAWSON, Deyen AUS
ORMSBY, Wade AUS
PAPADATOS, Dimitrios AUS
RUMFORD, Brett AUS
SCRIVENER, Jason AUS
Woo LEE, Min AUS
COLSAERTS, Nicolas BEL
DETRY, Thomas BEL
CONNELLY, Austin CAN
LEON, Hugo CHI
BAI, Zheng-kai CHN
WU, Ashun CHN
GAGNE, Luis CRC
B. HANSEN, Joachim DEN
BJÖRN, Thomas DEN
JENSEN, Lasse DEN
KJELDSEN, Søren DEN
WINTHER, Jeff DEN
BROWN, Steven ENG
CANTER, Laurie ENG
CHESTERS, Ashley ENG
EVANS, Ben ENG
EVANS, Ryan ENG
FISHER, Oliver ENG
FITZPATRICK, Matthew ENG
GAVINS, Daniel ENG
GREGORY, Scott ENG
HORSFIELD, Sam ENG
HOWELL, David ENG
JOHNSTON, Andrew ENG
LEWIS, Tom ENG
MCEVOY, Richard ENG
MORRISON, James ENG
MURRAY, Tom ENG
NIXON, Matthew ENG
ORRIN, Max ENG
PAISLEY, Chris ENG
RAI, Aaron ENG
ROCK, Robert ENG
SHINKWIN, Callum ENG
SINGH BRAR, Jack ENG
SLATTERY, Lee ENG
SMITH, Jordan ENG
SOUTHGATE, Matthew ENG
SULLIVAN, Andy ENG
THOMSON, Jonathan ENG
WARING, Paul ENG
WILSON, Oliver ENG
WOOD, Chris ENG
ARNAUS, Adri ESP
BORDA, David ESP
CANIZARES, Alejandro ESP
CANTERO GUTIERREZ, Ivan ESP
FDEZ-CASTANO, Gonzalo ESP
OTAEGUI, Adrian ESP
VIRTO, Borja ESP
KOIVU, Kim FIN
PULKKANEN, Tapio FIN
SAMOOJA, Kalle FIN
DUBUISSON, Victor FRA
HEBERT, Benjamin FRA
JACQUELIN, Raphaël FRA
LANGASQUE, Romain FRA
LEVY, Alexander FRA
PAVON, Matthieu FRA
PEREZ, Victor FRA
SADDIER, Adrien FRA
WATTEL, Romain FRA
KIEFFER, Maximilian GER
RITTHAMMER, Bernd GER
SCHMITT, Max GER
SIEM, Marcel GER
BHULLAR, Gaganjeet IND
DUNNE, Paul IRL
MOYNIHAN, Gavin IRL
BERGAMASCHI, Filippo ITA
BERTASIO, Nino ITA
GAGLI, Lorenzo ITA
MOLINARI, Edoardo ITA
PARATORE, Renato ITA
PAVAN, Andrea ITA
KAWAMURA, Masahiro JPN
MIYAZATO, Yusaku JPN
TANIHARA, Hideto JPN
CHOI, Jinho KOR
KIM, Minkyu KOR
LEE, Soomin KOR
PARK, Hyowon KOR
WANG, Jeunghun KOR
GREEN, Gavin MAS
LUITEN, Joost NED
HOEY, Michael NIR
Krogh JOHANNESSEN, Kristian NOR
REITAN, Kristoffer NOR
FIGUEIREDO, Pedro POR
GOUVEIA, Ricardo POR
BEZUIDENHOUT, Christiaan RSA
BURMESTER, Dean RSA
COETZEE, George RSA
DE JAGER, Louis RSA
FICHARDT, Darren RSA
KRUYSWIJK, Jacques RSA
LOMBARD, Zander RSA
PORTEOUS, Haydn RSA
STONE, Brandon RSA
VAN ROOYEN, Erik RSA
WALTERS, Justin RSA
GALLACHER, Stephen SCO
JAMIESON, Scott SCO
JOHNSTON, Liam SCO
LAW, David SCO
MACINTYRE, Robert SCO
RAMSAY, Richie SCO
WARREN, Marc SCO
GIRRBACH, Joel SUI
AXELL, Joannes SWE
BERGSTROM (AM), Albin SWE
BJÖRK, Alexander SWE
BLOMSTRAND, Christofer SWE
DANTORP, Jens SWE
EDFORS, Johan SWE
ERIKSSON, Philip SWE
IDSTAM, Stefan SWE
FORSSTRÖM, Simon SWE
KARLBERG, Rikard SWE
KARLSSON, Anton SWE
KARLSSON, Robert SWE
KINHULT, Marcus SWE
LAGERGREN, Joakim SWE
LANGFORS, Per SWE
LEMKE, Niklas SWE
LENGDEN, Oscar SWE
LINGMERTH, David SWE
NOREN, Alex SWE
NORMAN (AM), Vincent SWE
NYFJÄLL (AM), David SWE
SAHLSTROM, Christopher SWE
SANDELIN, Jarmo SWE
SODERBERG, Sebastian SWE
STENSON, Henrik SWE
STUREHED, Henric SWE
WENNSTAM, Alexander SWE
WIKSTROM, Joakim SWE
CATLIN, John USA
CROCKER, Sean USA
KIM, Sihwan USA
PETERSON, Paul USA
SURI, Julian USA
DONALDSON, Jamie WAL
DREDGE, Bradley WAL
MANLEY, Stuart WAL